جزواتجزوات کیفری

جزوه حقوق جزای عمومی در اسلام  دکتر نورمحمد صبری

حقوق جزای عمومی در اسلام

 حقوق جزای عمومی در اسلام ؛ مربوط به دانشگاه مذاهب اسلامی؛
به شکل تایپی؛ ۹۹ صفحه  (کامل).
 دکتر نورمحمد صبری
(به اهتمام دانشجو: سیدمحمد حسینی‌منش).
تیر ماه ۱۳۹۹
 فایل  PDF

 

منبع اصلی درس، همواره کتاب “آموزه های حقوق جزای عمومی” آخرین نوبت چاپ(که در حال حاضر تا این تاریخ چاپ دوم آن منتشر شده است)، به قلم دکتر نورمحمد صبری، انتشارات مساوات.

اما می توانید در کنار آن منابع، از این جزوه هم استفاده نمایید. در این جزوه سعی شده است تمام مطالبی که استاد معزز در کلاس فرموده اند، بدون فزونی و کاستی جمع آوری شود. و همچنین مواد قانونی که استاد در طی کلاس ها اشاره کرده بودند ولی متن آن هارا روخوانی نکرده بودند هم حدالامکان بیان شود، اما از بیان متن مواد طولانی خودداری شده تا جزوه به طورمختصر ارائه گردد و فقط شماره مواد ذکرگردیده است. لذا توصیه اکید دارم، به قوانین مربوطه دسترسی داشته باشید. چنانچه در این جزوه ایرادی اعم از تایپی و یا علمی مشاهده فرمودید، از محضر شما بزرگواران عزیز پوزش می طلبم . امید است که جزوه مورد استفاده واقع شود. همچنین باتوجه به حذف درس حقوق جزای عمومی (۲) از چارت دانشگاه و تبعاً عدم وجود درس حقوق جزای عمومی( )۳در چارت مصوب و با توجه به عدم کفایت ۲واحدی بودن دروس حقوق جزای عمومی و حقوق جزای عمومی در اسلام ، توصیه می کنم که آن دسته از دانشجویان علاقه مند، برای فهم مطالب به صورت تفصیلی و شرکت در آزمون های وکالت، قضاوت، کارشناسی ارشد و… کتاب منبع معرفی شده توسط استاد را حتماً تهیه نمایند

مشاهده بیشتر

radin

سلام رادین هستم. کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی همان طور که شاهد هستید این وبسایت اولین وبسایتی هست که توانسته فایل های صوتی دروس اساتید حقوق را برای دانلود جمع آوری کند بنابراین از شما بینده گرامی تقاضا دارم که به نوبه خود این وبسایت را به دوستان خود معرفی کنند تا دیگران هم از مطالب و فایل ها استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا